Šatník pro samoživitele

Vážené maminky a tatínci, kteří vychováváte svoje děti sami, víme, s jak velkým úsilím se snažíte zajistit svým dětem dobrý životní standard. A víme i to, že poslední rok dostal mnohé z vás do velmi obtížných situací, jaké jste si nikdy ani nedokázali představit. S těmi největšími problémy vám asi pomoct nedokážeme, ale chtěli bychom vás aspoň malým dílem podpořit. Zřídili jsme brněnskou obdobu šatníku Nory Fridrichové pro samoživitele.

Náš šatník pro vás bude otevřen do konce června 2021 v úterý od 15 do 19 hodin a v sobotu od 10 do 17 hodin v klubu Eleven na Dominikánské 11.

v sobotu 10–17 h                v úterý 15–19 h
8. 5.                                        11. 5.
15. 5.                                      18. 5.
22. 5.                                      25. 5.
29. 5.                                      1. 6.
5. 6.                                        8. 6.
12. 6.                                      15. 6.
19. 6.                                      22. 6.
26. 6.

V šatníku si můžete zdarma pro sebe i své děti opatřit oblečení a boty, doplňky, knihy, drogerii, sportovní vybavení, potřeby pro domácnost… Všechno jsou to kvalitní věci, které dárci doma nevyužijí, a jsou proto rádi, že se pro ně najde nový domov. Nabídka se bude neustále obnovovat, pokaždé u nás objevíte něco nového. Věříme, že kromě užitku vám návštěva šatníku přinese i radost a zábavu!

Vzhledem k situaci vás chceme poprosit, abyste se registrovali přes formulář na https://bit.ly/3vxNw5Z, nebo na vesna.satnik@gmail.com, potom od nás dostanete potvrzující zprávu.

BEZ POTVRZENÍ TERMÍNU PROSÍM NECHOĎTE!

Šatník má omezenou kapacitu a nemohli bychom vás pustit dovnitř, což by nám i vám bylo jistě líto.

A aby se věci dostaly skutečně k vám, kteří to potřebujete nejvíce, přineste si prosím dokumenty, které prokážou, že se o své děti staráte sami, například rozhodnutí o svěření do péče a nájemní smlouvu, případně doporučení neziskovky nebo sociálního odboru, který vám už pomáhá. Do dokumentů pouze nahlédneme, tím vlastně dokončíme vaši registraci (při dalších návštěvách už tyto dokumenty vyžadovat nebudeme, příště postačí rezervace termínu).


Těšíme se na vás!
Barbora a Kamila, spolek Vesna
https://www.facebook.com/spolekVesna